E-T-A
제품 번호:
2-5700-IG2-K10-DD-15A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC/50VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.324
$30.324
5
$28.88
$144.4
10
$26.71495
$267.1495
50
$23.10476
$1155.238
100
$21.66076
$2166.076
250
$20.216684
$5054.171
500
$18.772608
$9386.304
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Push-Push |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 2-5700 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |