TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
20011588-00
패키지:
Module
배치:
-
설명:
8911-A WIRELESS ACCELEROMETER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$414.3805
$414.3805
10
$400.82115
$4008.2115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Output Type | - |
| Sensitivity (LSB/g) | - |
| Sensitivity (mV/g) | 100 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Acceleration Range | ±50g |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | - |
| Type | Analog |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 3.5V |
| Bandwidth | 1Hz ~ 10kHz |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | Temperature Sensor |
| Package | Bulk |
| Axis | X |
| Base Product Number | 20011588 |