TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2007786-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
IMP100S,H,V3P10C,UG,DEW46,5.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.0365
$12.0365
10
$10.88795
$108.8795
25
$10.6001
$265.0025
50
$10.19692
$509.846
100
$9.44794
$944.794
250
$9.390332
$2347.583
500
$9.044665
$4522.3325
1000
$8.06531
$8065.31
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 9 |
| Number of Positions | 90 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 0.75A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Impact |
| Number of Columns | 10 |
| Connector Style | Impact |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.075" (1.91mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Layout, Typical | 60 Signal, 30 Ground |
| Base Product Number | 2007786 |