TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2007839-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HEADER 192POS PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.7575
$20.7575
10
$20.3262
$203.262
25
$19.78584
$494.646
50
$18.81266
$940.633
100
$16.9746
$1697.46
250
$16.866528
$4216.632
500
$14.704157
$7352.0785
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 12 |
| Number of Positions | 192 |
| Voltage Rating | 30VAC/DC |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 0.75A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Impact |
| Number of Columns | 16 |
| Connector Style | - |
| Connector Type | Header, Male Pins and Blades |
| Pitch | 0.075" (1.91mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Contact Layout, Typical | - |
| Base Product Number | 2007839 |