Wiha
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$215.5645
$215.5645
10
$209.4693
$2094.693
25
$197.56694
$4939.1735
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tool Type | Wrench Set |
| Torque | - |
| Measurement Type | Metric |
| End Detail | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.4 lbs (635 g) |
| Series | - |
| Length | Assorted |
| Mfr | Wiha |
| Features | Set of 8, Includes Roll Up Pouch, Insulated to 1000V |
| Package | Box |
| End - Size | 6mm ~ 19mm |
| Finish | - |