Sensata-Airpax
제품 번호:
203-2-1-66-163-4-1-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR 16A 32VDC ROCKER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$209.19
$209.19
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Rocker |
| Approval Agency | UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Illumination Voltage (Nominal) | 120V |
| Series | 203 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Sensata-Airpax |
| Illumination | Neon |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Magnetic |
| Base Product Number | 203-2-1-66 |