TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2040852-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
SHIELD FINGER 0820 N-B WITH SE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3477
$3.477
25
$0.30628
$7.657
50
$0.28139
$14.0695
100
$0.27037
$27.037
250
$0.24282
$60.705
500
$0.231781
$115.8905
1000
$0.193154
$193.154
2500
$0.176596
$441.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | - |
| Plating - Thickness | Flash |
| Material | Copper Alloy |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Shield Finger |
| Length | 0.134" (3.40mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Plating | Gold |
| Height | 0.031" (0.80mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Attachment Method | Solder |
| Width | 0.079" (2.00mm) |
| Base Product Number | 2040852 |