Weidmüller
제품 번호:
2051260000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FEED-THROUGH TERMINAL, PUSH IN,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.34805
$13.4805
25
$1.24906
$31.2265
50
$1.12309
$56.1545
100
$1.09573
$109.573
250
$0.958778
$239.6945
500
$0.876584
$438.292
1000
$0.7944
$794.4
5000
$0.698526
$3492.63
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Green |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Current - IEC | 32 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | A |
| Current - UL | 30 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-28 AWG |