Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.6875
$10.6875
10
$9.65105
$96.5105
50
$9.20208
$460.104
100
$7.990165
$799.0165
250
$7.631046
$1907.7615
450
$6.957714
$3130.9713
950
$6.059936
$5756.9392
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | - |
| Applications | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Navigation |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Series | 206640 |
| Frequency (Center/Band) | 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz |
| Mfr | Molex |
| Features | LNA |
| Return Loss | -8dB |
| Package | Tray |
| Gain | 4.5dBi |
| Base Product Number | 206640 |
| Frequency Group | Wide Band |