Heyco Products Corporation
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.15295
$1.5295
25
$0.13604
$3.401
50
$0.12673
$6.3365
100
$0.117705
$11.7705
250
$0.104158
$26.0395
500
$0.099636
$49.818
1000
$0.08152
$81.52
2500
$0.074727
$186.8175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | 0.500" (12.70mm) |
| Color | White |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.625" (15.88mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |