WAGO Corporation
제품 번호:
2086-3122
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 2P TOP ENTRY 5.0MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
10
$0.89205
$8.9205
25
$0.8322
$20.805
40
$0.75525
$30.21
80
$0.751925
$60.154
230
$0.63497
$146.0431
440
$0.60154
$264.6776
945
$0.534717
$505.307565
4900
$0.434454
$2128.8246
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -60°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Electrolytic Copper - Tin Plated |
| Positions Per Level | 2 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyphthalamide (PPA), Glass Filled |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | 2086 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Clamp Material - Plating | Steel - Nickel Plated |
| Features | Push Button Actuated |
| Package | Tray |
| Current | 10 A |