TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
208979-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL IDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.717
$2.717
10
$2.41965
$24.1965
25
$2.4073
$60.1825
50
$2.3826
$119.13
100
$2.18614
$218.614
250
$2.173828
$543.457
500
$1.97733
$988.665
1000
$1.768548
$1768.548
2500
$1.633449
$4083.6225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 24.59mm x 24.59mm |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | IDC |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.030" ~ 0.070" (0.76mm ~ 1.78mm) |
| Connector Style | NEMA 5-15R |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 208979 |