/ Circuit Breakers / 209-1-1-53F-2-9-75-H
minImg
209-1-1-53F-2-9-75-H
Sensata-Airpax
제품 번호:
209-1-1-53F-2-9-75-H
제조업체:
Sensata-Airpax
설명:
CIR BRKR MAG-HYDR 75A 125VDC
사용자 가이드
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 75A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 209
Voltage Rating - DC 125 V