Radiall USA, Inc.
제품 번호:
2105-1521-002
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMB F RA NA CR 2/50S
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.278
$18.278
10
$15.8384
$158.384
25
$15.01228
$375.307
50
$14.79454
$739.727
100
$13.05395
$1305.395
250
$12.183712
$3045.928
500
$11.922652
$5961.326
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-178, 196 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 2105-1521 |