Jacob GmbH
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.683
$8.683
10
$7.8185
$78.185
25
$7.36478
$184.1195
50
$7.17611
$358.8055
100
$6.98725
$698.725
250
$6.231848
$1557.962
500
$5.854166
$2927.083
1000
$5.174327
$5174.327
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.630" (16.00mm) |
| Ingress Protection | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Zinc, Nickel Plated |
| Thread Size | M16x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | Locknut, O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland - 90° |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 21.716 |