CTS Electrocomponents
제품 번호:
218-8LPSTR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.311
$1.311
10
$1.26445
$12.6445
25
$1.18864
$29.716
100
$1.026665
$102.6665
250
$0.935636
$233.909
500
$0.869877
$434.9385
1000
$0.809191
$809.191
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 8 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.104" (2.65mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 218 |
| Body Material | - |
| Length | 0.446" (11.33mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Pitch | 0.050" (1.27mm), Half |
| Mfr | CTS Electrocomponents |
| Features | Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Washable | Yes |