Belden Inc.
제품 번호:
2180LP 009500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 4COND 18AWG/22AWG WHT 500'
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC), Plenum |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG, 22 AWG |
| Ratings | UL Style CMP |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7/26; 7/30 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Drain Wire |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.173" (4.39mm) |
| Number of Conductors | 4 (1 Pair Twisted) |
| Base Product Number | 2180LP |