Wakefield-Vette
제품 번호:
219-263A-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TO-263 HEAT SINK ANODZD REEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.717
$2.717
10
$2.6448
$26.448
25
$2.57336
$64.334
50
$2.43048
$121.524
100
$2.28741
$228.741
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.480" (12.19mm) |
| Series | 219 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 8.00°C/W @ 500 LFM |
| Length | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Attachment Method | Solderable Feet |
| Width | 1.020" (25.91mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 2.0W @ 30°C |
| Package Cooled | TO-263 (D²Pak) |
| Base Product Number | 219-263 |