TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2205103-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CA 200MM 04 POS. MOW-MOW M-M VAL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | - |
| Product Status | Obsolete |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Micro-MaTch |
| Length | 0.656' (200.00mm, 7.87") |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 2205103 |
| Cable Termination | IDC |