Coto Technology
제품 번호:
2211-05-301
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPDT 250MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.4395
$18.4395
10
$16.38845
$163.8845
25
$15.56898
$389.2245
50
$14.74951
$737.4755
100
$13.93004
$1393.004
250
$12.700892
$3175.223
500
$11.881498
$5940.749
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 100VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 21.7 mA |
| Coil Resistance | 230 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | 2200 |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.8 VDC |
| Release Time | 2 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 2211 |