TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2213611-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
MINI HERM ASSY WITH POSTS - SELE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0615
$2.0615
10
$1.79835
$17.9835
100
$1.60683
$160.683
500
$1.339044
$669.522
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 6 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Board Edge, Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Connector Type | Blade and Receptacle, Hermaphroditic |
| Housing Color | Natural |
| Contact Material | Brass; Copper Alloy |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Style | Board to Board |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2213611 |