2225J5000272GFT
Knowles Syfer
제품 번호:
2225J5000272GFT
제조업체:
Knowles Syfer
설명:
CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 2225
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 2700 pF