Finder Relays, Inc.
제품 번호:
22.34.0.120.1720
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MODULAR CONTACTOR, 3NO + 1NC 25A
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Coil Power | 2VA |
| Switching Voltage | 250VAC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 25 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Coil Current | 16.5 mA |
| Coil Resistance | 7.27kOhms |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 12 VAC/DC |
| Contact Form | 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) |
| Series | 22 |
| Operate Time | 18 ms |
| Coil Voltage | 120VAC/DC |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Release Time | 40 ms |
| Must Operate Voltage | 88 VAC/DC |
| Features | Lighted Indicator, Mechanical Indicator |
| Package | Bulk |