Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
225P47291WD3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.679
$2.679
10
$2.1641
$21.641
50
$1.88822
$94.411
100
$1.65224
$165.224
500
$1.258864
$629.432
1000
$1.101506
$1101.506
2500
$1.062166
$2655.415
5000
$1.022827
$5114.135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | Audio; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.350" (8.90mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.375" (9.52mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.700" L x 0.252" W (17.78mm x 6.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Orange Drop® 225P |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 70V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |