Finder Relays, Inc.
제품 번호:
22.64.0.230.4610
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MODULAR CONTACTOR, 2NO + 2NC 63A
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -15°C ~ 55°C |
| Coil Power | 6VA |
| Switching Voltage | 400VAC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 63 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Coil Current | 26 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 46 VAC/DC |
| Contact Form | 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) |
| Series | 22 |
| Operate Time | 20 ms |
| Coil Voltage | 230VAC/DC |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 45 ms |
| Must Operate Voltage | 196 VAC/DC |
| Features | Mechanical Indicator |
| Package | Bulk |