Qualtek
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.5555
$21.5555
10
$18.8765
$188.765
25
$18.06102
$451.5255
50
$17.47829
$873.9145
100
$16.895655
$1689.5655
250
$15.963458
$3990.8645
500
$15.497388
$7748.694
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-20P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.20' (2.50m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Qualtek |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 227003 |