TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2306334-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPRING FINGER 1.2H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1615
$0.1615
10
$0.13965
$1.3965
25
$0.12426
$3.1065
50
$0.11609
$5.8045
100
$0.10773
$10.773
250
$0.095304
$23.826
500
$0.091162
$45.581
1000
$0.074594
$74.594
2500
$0.068381
$170.9525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | - |
| Plating - Thickness | 3.9µin (0.10µm) |
| Material | Copper Alloy |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Shield Finger |
| Length | 0.079" (2.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Plating | Gold |
| Height | 0.047" (1.20mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Attachment Method | Solder |
| Width | 0.039" (1.00mm) |
| Base Product Number | 2306334 |