Phoenix Contact
제품 번호:
2311373
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INTERFACE MOD HDR 50POS 14-26AWG
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-26 AWG |
| Series | VARIOFACE, UM |
| Control Side Cable Retainer | Jackscrew Socket |
| Length | 9.449" (240.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Label Holder |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Positions / Poles | 50 |
| Package | Bulk |
| Control Side Connection | Rectangular, Male - KS Interface |
| Width | 4.961" (126.01mm) |