TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2327679-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.024
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.7202
$37.202
25
$3.62292
$90.573
50
$3.54502
$177.251
100
$3.3307
$333.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 56 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Sliver 2.0 |
| Number of Positions/Bay/Row | 28 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide, Pick and Place Cap, Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2327679 |