Heyco Products Corporation
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3762
$3.762
25
$0.34352
$8.588
50
$0.32338
$16.169
100
$0.309795
$30.9795
250
$0.28291
$70.7275
500
$0.26942
$134.71
1000
$0.222281
$222.281
2500
$0.202065
$505.1625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Push-Fit |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, Hose |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Box |
| Material Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Width | 0.210" (5.33mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.750" ~ 0.880" (19.05mm ~ 22.35mm) |