TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
제품 번호:
2369022-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
60 POSITION, 1.27MM CL, GOLD, VE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$34.238
$34.238
10
$29.9839
$299.839
25
$28.68848
$717.212
50
$27.76318
$1388.159
100
$26.83769
$2683.769
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 6 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.315" (8.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Mezalok XMC |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 12mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2369022 |