Signal Transformer
제품 번호:
241-5-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 12VA CHAS MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.8155
$12.8155
10
$9.4639
$94.639
25
$8.7362
$218.405
50
$8.44512
$422.256
100
$8.212085
$821.2085
250
$8.095596
$2023.899
500
$8.008234
$4004.117
1000
$7.862618
$7862.618
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 42.80mm |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 71.40mm L x 36.30mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Weight | 0.7 lb (317.51 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Two-4-One™ |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 12.6V |
| Package | Box |