/ Feed Through Capacitors / 2443-007-X5S0-102MLF
minImg
2443-007-X5S0-102MLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
제품 번호:
2443-007-X5S0-102MLF
설명:
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
사용자 가이드
Insertion Loss -
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 1/4"-28
Temperature Coefficient X5S
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.886" L (7.92mm x 22.51mm)
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2443
Package / Case Axial, Bushing - 2 Hooked Leads
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 1000 pF