KYOCERA AVX
제품 번호:
245655030400829+T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RECEPT 0.5MM - 4MM - VERT -FLOAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.161
$4.161
10
$3.7753
$37.753
25
$3.5758
$89.395
50
$3.49258
$174.629
100
$3.326235
$332.6235
250
$2.910496
$727.624
500
$2.827314
$1413.657
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.108" (2.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5655, Kyocera |
| Connector Type | Receptacle, Floating |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 245655 |