KYOCERA AVX
제품 번호:
245804070100829+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RECPT - 0.4MM PITCH - 70 POS - 0
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2825
$1.2825
10
$1.0811
$10.811
100
$0.970995
$97.0995
500
$0.794466
$397.233
1000
$0.706192
$706.192
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.033" (0.84mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Super Microleaf 5804, Kyocera |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 0.9mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 245804 |