KYOCERA AVX
제품 번호:
245846050100829+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.052
$2.052
10
$1.7879
$17.879
25
$1.7119
$42.7975
50
$1.6739
$83.695
100
$1.59771
$159.771
250
$1.445596
$361.399
500
$1.331463
$665.7315
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.112" (2.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5846, Kyocera |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 245846 |