Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
제품 번호:
2461-001-X7V0-102PLF
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7145
$3.7145
10
$2.9982
$29.982
50
$2.57868
$128.934
100
$2.338805
$233.8805
500
$1.739089
$869.5445
1000
$1.619161
$1619.161
2500
$1.559188
$3897.97
5000
$1.529206
$7646.03
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | 0%, +100% |
| Voltage - Rated | 100V |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Temperature Coefficient | X7V |
| Size / Dimension | 0.165" Dia x 0.165" L (4.19mm x 4.19mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 2461 |
| Package / Case | Axial, Shoulder |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Capacitance | 1000 pF |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |