/ Card Guides / 24SX-3-16-6-R
minImg
24SX-3-16-6-R
Calmark/Birtcher
제품 번호:
24SX-3-16-6-R
제조업체:
Calmark/Birtcher
설명:
PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 8"
사용자 가이드
Series 24
For Use With/Related Products 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Mfr Calmark/Birtcher
Accessory Type Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm)