/ Oscillators / 25QHM572C0.25-66.405819
minImg
25QHM572C0.25-66.405819
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHM572C0.25-66.405819
설명:
XTAL OSC SSXO 66.405819MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V