/ Oscillators / 25QHM572C0.5-112.120
minImg
25QHM572C0.5-112.120
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHM572C0.5-112.120
설명:
XTAL OSC SSXO 112.1200MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 112.12 MHz