/ Oscillators / 25QHM572C2.0-24.5454
minImg
25QHM572C2.0-24.5454
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHM572C2.0-24.5454
설명:
XTAL OSC SSXO 24.5454MHZ CMOS
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 5
사용자 가이드
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series QuikXO
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 24.5454 MHz