/ Oscillators / 25QHTF21-124.400-OE
minImg
25QHTF21-124.400-OE
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF21-124.400-OE
설명:
124.4 MHz XO 2.5V 2.0X1.6 MM OE
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 5
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 25QHTF21
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 124.4 MHz