/ Oscillators / 25QHTF21-64.99584-OE
minImg
25QHTF21-64.99584-OE
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF21-64.99584-OE
설명:
64.99584 MHz XO 2.5V 2.0X1.6 OE
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 25QHTF21
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V