/ Oscillators / 25QHTF32-13.020-OE
minImg
25QHTF32-13.020-OE
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF32-13.020-OE
설명:
13.02 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM OE
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 25QHTF32
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 13.02 MHz