/ Oscillators / 25QHTF32-41.670-PD
minImg
25QHTF32-41.670-PD
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF32-41.670-PD
설명:
41.67 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM PD
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 5
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 25QHTF32
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 41.67 MHz