/ Oscillators / 25QHTF53-48.461-PD
minImg
25QHTF53-48.461-PD
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF53-48.461-PD
설명:
48.461 MHz XO 2.5V 5.0X3.2 MM PD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 25QHTF53
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 48.461 MHz