/ Oscillators / 25QHTF57-78.1758-PD
minImg
25QHTF57-78.1758-PD
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
25QHTF57-78.1758-PD
설명:
78.1758 MHz XO 2.5V 7.0X5.0MM PD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 25QHTF57
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 78.1758 MHz