Rose Enclosures
제품 번호:
268803000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX FIBERGLASS BLACK 6.34"X6.34"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.9705
$26.9705
5
$25.384
$126.92
10
$23.7975
$237.975
25
$22.211
$555.275
50
$21.81428
$1090.714
100
$21.41775
$2141.775
250
$21.10045
$5275.1125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 40.3in² (260cm²) |
| Color | Black |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 6.339" L x 6.339" W (161.00mm x 161.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.71 lb (322.05 g) |
| Ratings | IP66, EN 60529 |
| Thickness | 0.197" (5.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | EX OktaBox |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Rose Enclosures |
| Container Type | Box |
| Features | External Connectors, Flame Retardant, Mounting Flange |
| Height | 3.661" (93.00mm) |
| Package | Bulk |