Phoenix Contact
제품 번호:
2701402
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PL-J 19.69"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$94.05
$94.05
10
$86.526
$865.26
50
$79.94307
$3997.1535
100
$76.7448
$7674.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Cable Type | RADOX® (LSZH) |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | N-Type Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | RP-SMA to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 5 GHz |