Aries Electronics
제품 번호:
28-351000-10
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SOCKET ADAPTER SSOP TO 28DIP 0.3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.7165
$25.7165
10
$22.52355
$225.2355
25
$21.5498
$538.745
50
$20.85478
$1042.739
100
$20.15957
$2015.957
250
$19.04731
$4761.8275
500
$18.491199
$9245.5995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Correct-A-Chip® 351000 |
| Number of Positions | 28 |
| Package Accepted | SSOP |
| Mfr | Aries Electronics |
| Proto Board Type | SMD to DIP |
| Pitch | 0.026" (0.65mm) |
| Material | FR4 Epoxy Glass |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 2.800" L x 0.400" W (71.12mm x 10.16mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Base Product Number | 28-3510 |